Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5
1968 yılında kurulan firmamız, Çekmeköy evden eve nakliyat hizmetlerini yürütmektedir. Kuruluşundan bu yana şehir içinde ve şehirler arasında ev ve ofis eşyalarınızı garantili, sigortalı bir şekilde nakleden firmamız. evden eve nakliyat sistemiyle ofis taşımalarınızı titizlikle yerine getirmektedir.
Çekmeköy merkezinde depolama işlemini de gerçekleştiren firmamız, merkezi denetim sistemi ile 24 saat eşyalarınızı gözetim altında tutmaktadır. Şehirler arasında garantili; sigortalı bir şekilde taşımalarınıza da yardımcı olan firmamız; artan kalitesine her gün yenilerini eklemektedir:

İnsan Kaynakları: Unutulmaması gereken bir husus ise insan kaynakları departmanıdır. İnsan kaynakları Firmamızda size hizmet sunacak personelleri seçer. işe alım sırasında iş talebinde bulunan personele firmamız misyonu, vizyonu, hedefleri hakkında bilgi vererek onların da mevcut pesonel ile birlikte hareket etme sürecini yönetir. Bunun sizin geri dönüşümü ise şüphesiz kaliteli hizmet olacaktır.

İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları bir firmanın işine verdiği önemi gösterir. Bunu çoğu taşıma firmaları reddeder. Firmamız ise bunun önemi kavramıştır. Yatırımlarını bu yönde sıklaştırmıştır. unutulmalıdır ki iyi bir hizmet sağlıklı ve dezenforme olmayan bir iletişim süzgecinden geçtikten sonra gerçekleşir. Biz bunun farkında olarak yatırımlarını bu yönde yapmış ve bunun sonucunda olumlu sonuçlar almıştır.

Müşteri Memnuniyeti: Sizlerle taşınma öncesi ve sonrası gerek iletişim gerek se verdiğimiz hizmet sonucu bütünleşmek ve çalışmak bizim en büyük hedefimizdir. sadece bir kerelik değil daima sizlere hizmek sunmak için semtinizde bulunuyoruz. Burası size Çekmeköy evden eve adı altında sınırsız hizmeti titizlikle gerçekleştiriyor. Hedef kitlemiz müşterilerimizin memnuniyetine bağlıdır.

Gelişen teknoloji ve ihtiyaç duyulan taşıma hizmetlerinin farklılaşması nakliye firmamızın da günün koşullarında hizmet verebilmesi adına teknoloji ve araç parkına yeni yatırımlar yaparak hizmette kaliteyi artırmayı hedeflemiş bununla birlikte personel eğitimine önem vererek , talep edilen nakliyat hizmetinin kaliteli bir şekilde olmasını sağlamıştır.

TIKLA ARA