Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Profesyonel ofis taşıma güvenilir ve kaliteli nakliyat firması herkesin isteğidir. Amatör çalışan nakliyat isimlerinin yaşatmış olduğu güvensizlik ne yazık ki sektöre karşı temkinli yanaşmaya neden olmuştur. Uzun zamandır nakliyat konusunda en iyilerden olan ve ofis taşıma konusunda ilk tercihlerden olan isim olarak çalışmaya devam etmekteyiz. En iyi ofis taşıma firmaları arasında olan isim olarak gelen fax veya maillere hemen dönüş yapmakta ve taşınacak ofislere ekibi yönlendirmekteyiz. Ekspertiz tarafından ofisin her bölümü incelenmekte ve eşyaların tespiti yapılmaktadır. Sonrasında gereken malzemeler, ekip sayısı ve araç belirlenmekte ve fiyatlar ile birlikte taşınacak firmaya gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.

GÜVENİLİR OFİS TAŞIMA

Belirlenmiş olan taşınma zamanında her bir eşya özenle kolilenmekte ve numaralandırılmaktadır. Ofiste her odaya ait olan eşyalar kendi alanlarında kolilenmekte ve üzerlerine numara haricinde kime ait olduğunu da yazarak yeni mekânlarda karışıklık yaşanmasına Ofis taşımacılığı İstanbul olarak engel olmaktayız. Taşınacak masa, sandalye, dolap, gibi tek parça eşyaların yanı sıra monte ve demonte gerektiren tüm büyük ebatlı eşyalarda İstanbul ofis taşıma bünyesindeki marangozlar tarafından parçalanıp paketlenmektedir.


Elektronik eşyaların sayıca fazla olması, işçin önemli olan evrakların fazlalığı taşınmaya ne derece özen gösterilmesi gerektiğini göstermektedir. Bilgisayarların, klimaların, yazıcıların sökülmesi ve özenle paketlenip yeni yerlerde montajları elbette iş yeri taşıma elemanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Artan talepler sayesinde ekibimizi daha da büyüterek daha fazla kişiye aynı anda hizmet vermek şimdilerde en büyük amacımız olmaktadır.

09 Kasım 2019
230 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Tıkla Ara